-24%

Iskra ERO IE-AG1200 - Професионална аголна брусалка

Код на Производот: iskraero

Достапност:Има на залиха

5,190 ден 3,990 ден 3,990
Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 900W
Вртежи: 12.000 rpm во празен од
Осовина: M14
2 додатни положби за рачката
Големина на диск: Ø 125 mm
Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)

Гаранција: 2 години