Iskra ERO IE-AG1200 - Професионална аголна брусалка + Заштитни очила

Код на Производот: 8634

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 додатни положби за рачката Големина на диск: Ø 125 mm Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В) Гаранција: 2 години + Iskra B512 - Заштитни очила Заштита 45 м/с Широко видно поле Димензии: 61мм (В) x 155мм (Ш) x 61мм (Д)