Iskra ERO IE-AG2200 - Професионална аголна брусалка

Код на Производот: 8574

Достапност:Има на залиха

5,990 ден 5,990
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2200W Вртежи: 6600 rpm во празен од Осовина: M14 3 додатни положби за рачката Подесување на рачката - лево/десно 90° Антивибрациска рачка Големина на диск: Ø230 mm Бавен старт Димензии на пакување (во mm): 525 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В) Гаранција: 2 години