Iskra ERO IE-AG750 - Професионална аголна брусалка

Код на Производот: 8571

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 додатни положби за рачката Големина на диск Ø 115 mm Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 128 (Ш) x 120 (В) Гаранција: 2 години