Iskra ERO IE-CS1800 - Професионална кружна пила

Код на Производот: 8584

Достапност:Има на залиха

7,450 ден 7,450
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1800W Вртежи во празен од -5000 врт / мин Дијаметар на сечилото - Ø 210mm Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mm Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 48mm Ласерско водење Гумирана рачка Подесувачка заштита Должина на кабел - 2m Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В) Гаранција: - 2 години