Iskra ERO IE-ED500 - Професионална електрична дупчалка

Код на Производот: 8576

Достапност:Има на залиха

2,590 ден 2,590
Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност : 500W Вртежи : 0-2700 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm Променлива брзина Две насоки на вртење Гумирана рачка Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) Гаранција: 2 години