-15%

Iskra ERO IE-ED710 - Професионална вибрациона дупчалка

Код на Производот: 8577

Достапност:Има на залиха

2,790 ден 2,390 ден 2,390
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 710W Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm Променлива брзина Две насоки на вртење Гумирана рачка Додатна рачка Мерач за длабочина Димензии на пакувањето (во mm) : 261 (Д) x 73 (Ш) x 267 (В) Гаранција: - 2 години