Iskra ERO IE-ED850 - Професионална вибрациона дупчалка

Код на Производот: 8578

Достапност:Има на залиха

3,350 ден 3,350
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 850W Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm Променлива брзина Две насоки на вртење Гумирана рачка Додатна рачка Мерач за длабочина Димензии на пакувањето (во mm) : 295 (Д) x 77 (Ш) x 262 (В) Гаранција: - 2 години