Iskra G4 1.5W - LED светилка 3000k

Код на Производот: 7024

Достапност:Има на залиха

195 ден 195
Моќност: 1.5W Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Осветленост: 90Lm Индекс на репродукција на боја: Ra> 80 Температура на бои: 3000K Светлост: 180 ° Времетраење: 30.000h Класа: A + Димензии: 10мм, висина 35мм