Iskra GB 2616 A - Плинска скара со капак

Код на Производот: 2289

Достапност:Има на залиха

23,999 ден 23,999
Jачина: 17,5 kW Палење: Piezo механизам Површина за печење: 660 х 405 mm од емајлирано леано железо Површина за готвење: 333 х 257 mm со решетки Грејна мрежа 4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна Капак: не’рѓосувачки челик Индикатор за температура: да Странична полица и сад за собирање отпадни масти Тркалца за лесно движење: да Боја: инокс и црна Гориво: плин тип G30 и G31 (не доаѓа со скарата) Тежина: 35,5 Kg Гаранција: - 2 години