Iskra GX-AG010B - Аголна брусалка

Код на Производот: 7004

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999
Напон: 220-240V ; 50Hz
Моќност: 2000W (максимум)
Брзина: 6500 вртежи во минута
Големина на дискот: 230 мм
Оска: М14
Две дополнителни позиции на рачката
Должина на кабелот за напојување : 1,8m
Димензии на пакување ( во мм) : 480 x 145 x 165 
Нето тежина : 4,67kg
Бруто тежина: 5,5kg
24 месеци гаранција