Iskra GX-AG047 - Аголна брусалка

Код на Производот: 7003

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 2,490
900 W јачина 12000 рпм во празен од 125мм макс. големина на диск М14 големина на браник Подесива рачка 1,8м кабел Гаранција: - 2 години