Iskra GX-EID043 - БОРМАШИНА

Код на Производот: 7002

Достапност:Има на залиха

2,799 ден 2,799
Напон: 220-240V ; 50Hz
Моќност : 1050W
Брзина : 0-3000 вртежи во минута 
Глава за стегање : 1,5-13mm
Променлива брзина
Две насоки на ротација
Дополнителна рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабелот за напојување : 1,8m
Димензии на пакувањето (во мм): 290 x 75 x 260
Нето тежина : 2,13kg
Бруто тежина: 2,43 kg
24 месеци гаранција