Iskra GX-JS004A - Убодна пила

Код на Производот: 671

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 2,490

• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Снага: 600W (максимум)
• 3 подесувања на брзината
• Брзина: 0-3000 окр / мин
• Прилагодлив агол на сечење: 45 °
• Дебелина на сечење:
• дрво: 65 мм
• пластика: 12 мм
• железо: 6 мм
• Кабел за напојување: 1,8 м
• Димензии: 240 x 75 x 215
• Нето тежина: 2 кг