Iskra GX-MC009 - Кружна пила

Код на Производот: 1219

Достапност:Има на залиха

3,799 ден 3,799
Напон: 220-240V~50Hz Јачина: 1200W (max) Вртежи: 0-5000 okr/min Оштрица: Ø 185*18T*20 mm Длабина на рез 90° kut (max): 60 mm Длабина рез 45° kut (max): 48 mm Агол на сечење до 45° Удобна држка Заштита Должина на кабел: 1,8m Димензии (В mm): 325 (Д) x 245 (Ш) x 245 (В) Гаранција: - 2 години