Iskra GX-MC010B-2 - Циркуларна пила

Код на Производот: 7016

Достапност:Има на залиха

3,799 ден 3,799
1200 W јачина 5000 rpm во празен од Длабочината на сечење на 90 ° - 60 mm при 45 ° - 48 mm Подесувачки агол на сечење до 45 ° 1,8 m кабел Гаранција: - 2 години