Iskra HB 01 - Сет рачен блендер / пасатор

Код на Производот: 7012

Достапност:Има на залиха

1,699 ден 1,699
Напон: 220-240 V~50/60Hz Моќност: 200 W(макс) Поставување брзина: 2 прилагодувања Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластика Ергономска форма Додатоци: Пасатор, Маталка, Сад: 800ml Гаранција: - 2 години