Iskra HB 02S - Мини блендер / пасатор

Код на Производот: 2896

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др Моќност: 400W (максимално) Напон: 220-240v -50/60 Hz 2 брзини на прилагодување Нерѓосувачки челик копје Сечила од нерѓосувачки челик Егргономична форма Сад за мерење 800ml Гаранција: - 2 години