Iskra HH-09 - Халогена Печка

Код на Производот: 694

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,999
Моќност: 2000 W Поставки: 3 Термостат Заштита од прегрејување Индикатор за работа Складирање на кабел Гаранција: - 2 години