Nema Naslov

Код на Производот: 2285

Достапност:Има на залиха

4,499 ден 4,499
Iskra Хилта Z1C-DL05-26 Тежина 2200.0 гр. Моќност: 850 W Вртежи 850 врт/мин Удари: 3150 удр/мин SDS Футер Должина на кабелот: 1,8 м Во паќетот добивате: Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина + Iskra Заштитни очила B512 Заштита 45 м/с Широко видно поле Димензии: 61мм (В) x 155мм (Ш) x 61мм (Д) Гаранција: - 2 години