Iskra HP MT01 - Мултифунционален пекач

Код на Производот: 2873

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999
Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред. Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење, печење на печење и пржење. Сето ова го обезбедува моќен грејач од 1400 W, кој може да се контролира со копче за повеќе функции и да ја прилагоди температурата. Исто така може да се пофали со индикатор за греење, 5-литарски контејнер, практични рачки за носење и додатоци направени од кошница за пржење со рачка и решетка за пареа. Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност на котелот: 1400 W Волумен: 5 L Индикатор за статус на греење: Да Рачки за носење: Да Гаранција: - 2 години