Iskra HTS 8 - Сет штрафцигери

Код на Производот: 2871

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Сет од штрафцигери со магнетна глава

8 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст
• 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

• Хром-ванадиум челик
• Пакување: блистер

Надворешен кутија за пакување
• Димензии (во мм): 330 (H) x 430 (Ш) x 380 (Д)
• количество: 24 парчиња / кутија
• Нето тежина: 9,0 кг
• Бруто Тежина: 10,0 кг