Iskra HY-1302 - Блендер (Smoothie maker)

Код на Производот: 3105

Достапност:Има на залиха

1,549 ден 1,549
Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker Моќност: 200-300W Напон: 220-240v -50/60 Hz Зафатнина на садот: 0,6л Преносен сад со отвор за пиење Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик Едноставно управување и чистење Гаранција: - 2 години