Iskra M0L-3ET-150 - Батериска пила за сечење гранки

Код на Производот: 1052

Достапност:Има на залиха

6,990 ден 6,990
Батериска пила за сечење гранки Напон и јачина 18V Li-ion батерија, 1,3 Ah Брзина на ротирање на ланецот 2,8 m/s Должина на мечот 150 mm Должина на рачката 150 cm Гаранција: - 2 години