Iskra MG 2 BL - Мини тостер

Код на Производот: 2718

Достапност:Има на залиха

899 ден 899
Спецификации: Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од висока температура Гаранција: - 2 години