Iskra ML-CD92-144 - Батериска дупчалка

Код на Производот: 645

Достапност:Има на залиха

3,499 ден 3,499

Напон: 14.4V,
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ),
Вртежи во празно: 0-700 / min-1,
Степени на вртежен момент: 21 + 1,
Вртежен момент: 15 Nm,
LED сијалица,
Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум), Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 6 mm (железо)