Iskra ML-CD92 180S - Батериска дупчалка во куфер со 2 батерии

Код на Производот: 2448

Достапност:Има на залиха

5,999 ден 5,999
Напон: 18V две батерии
моќност: 2xLi-ion батерија(1,5ah)
-1.Ниво: 0-400 мин.
-2.Ниво: 0-1500 мин.
степен на вртежен момент: 21+1
вртежен момен: 23 Nm
LED светилка,индикатор на состојба на батеријата, самозатезна глава
капацитет на дупчење: 18mm (дрво) 7mm (метал) 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
Гаранција: - 2 години