Iskra N0E 11ET 3.6 B - Батериска ножица за трева и жива ограда

Код на Производот: 4406

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999
'- Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah) - Вртежи во празно: 1000 / min-1 - Ширина на сечење : 80 mm ( трева) - Должина на сечење : 110 mm (ограда) - Додатоци за косење трева - Додатоци за сечење ограда Гаранција: - 2 години