Iskra N0E 5ET 230 - Бежичен тример за трева

Код на Производот: 646

Достапност:Има на залиха

4,999 ден 4,999
Напон: 18 V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah ) Вртежи во празно: 8000 / мин-1 Дијаметар на сечење : Ø 230 мм Дијаметар на навој : Ø 1,6 мм Димензии на пакувањето (во мм) : 865 (В) х 280 (Ш) х 115 (Д) Гаранција: - 2 години