Iskra P45 E14 5.5W - LED светилка 3000k

Код на Производот: 7022

Достапност:Има на залиха

189 ден 189
- 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон - 5,5 W јачина - 470 Lm јачина на светло - Ra>80 индекс на репрод. на боја - 3000 K боја на светло - 200° светлосен сноп - 30000 h животен век - А+ енергетска вредност