Iskra QH-1200CR - Купатилска греалка

Код на Производот: 2869

Достапност:Има на залиха

1,699 ден 1,699

• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• моќност: 1000W-1200W
• 2 греачи:
        - моќност 1: 600W
        - моќност 2: 1200W
• Монтажа на ѕид
• Повлечете го кабелот за да се вклучи
• Заштита на влага (IPX4)
• Димензии на пакувањето (во мм): 570 x 130 x 162
• Нето тежина: 1,45 кг
• Бруто тежина: 1,78 кг

• 24 месеци гаранција