Iskra QR PET2506 - Машинка за миленичиња

Код на Производот: 7355

Достапност:Има на залиха

1,799 ден 1,799
Искра машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506 Напон: 220V-240V ~ 50Hz Моќност: 12W Лесен и тивок 4 наставки Додатоци: - Ножици - Чешел - Четка - Турпија за нокти - Четка за чистење - Уље за подмачкување - Заштита на ножот Димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D) Гаранција: - 2 години