Iskra RFC 1306 - Батериска машинка за потстрижување

Код на Производот: 2901

Достапност:Има на залиха

1,499 ден 1,499
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина на сечилата со регулатор, 2 чешли за потстрижување , Индикатор за полнење, Литиум-јонска батерија на полнење, Погоден за влажна употреба, Може да работи и на кабел и на батерија, Достапен во црна или сина боја. Гаранција: - 2 години