Iskra RH-1803AM-1 - Фен

Код на Производот: 7360

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
• Фен за коса ISKRA RH-1803AM-1 • Напон: 230V~50Hz • Моќност: 2000W • 2 променливи брзини • Копче за дување ладно • Генератор на негативни јони • Со јамка за закачување • Лесен • Тивок • Димензии на пакување (во мм): 275 x 225 x 95 Гаранција: - 2 години