Iskra RH-1803AM-1 - Фен за сушење коса

Код на Производот: 848

Достапност:Има на залиха

1,299 ден 1,299

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Black) боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2000W,
2 променливи брзини,
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
2 години гаранција