Iskra RH 1837-2 BL - Фен

Код на Производот: 7244

Достапност:Има на залиха

1,499 ден 1,499
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, со долг кабел, гајка за закачување и тело од високо квалитетна пластика. Фенот има и голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење. - Напон: 230V ~ 50Hz - Моќност: 2000W - 2 променливи брзини - Копче за дување ладно - Генератор на негативни јони - Лесен и Тивок Гаранција: - 2 години