Iskra S1M-125 DB5017 - Аголна Брусилка

Код на Производот: 2872

Достапност:Има на залиха

9,999 ден 9,999
Jачина: 900 W Вртежи: 11000 rpm Големина на диск: максимални 125 mm Големина на браник: М14 Рачка: подесива Гаранција: - 2 години