Iskra SF-001B - Стоечки вентилатор

Код на Производот: 5903

Достапност:Има на залиха

1,599 ден 1,599
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент. Карактеристики: Дијаметар на корпата: 43 см 3 перки од 40 см Моќност: 40W Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ 3 брзини, со индивидуални копчиња Подесувачка висина од 105 до 125 см Кабел: 1,6 м Гаранција: - 2 години