Iskra SL-2077A - Пегла на пареа

Код на Производот: 10354

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

'- Моќност: 1800W
- Напон: 220-240V, 50Hz
- Капацитет на канистерот за вода: 220ml
- Керамичка површина
- Испуштање на пареа: вертикалнo, нормално: 8-15 g/min, интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
- Прскање вода
- Прилагодлив термостат
- Не се создава каменец
- Заштита од прокапување
- Функција - самочистење
- Автоматско исклучување
- Мерица
- Димензии: 295x120x162 mm mm (ДхШхВ)
- Тежина: 0,93 kg
- Должина на ел. кабел: 1.9 m

2 години гаранција