Iskra SL-2099 - Пегла на пареа

Код на Производот: 10352

Достапност:Има на залиха

2,799 ден 2,799

'- Моќност: 2600W
- Напон: 220-240V, 50Hz
- Капацитет на канистерот за вода: 380ml
- Керамичка површина
- Испуштање на пареа: вертикалнo, нормално: 8-18 g/min, интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
- Прскање вода
- Прилагодлив термостат
- Не се создава каменец
- Заштита од прокапување
- Функција - самочистење
- Автоматско исклучување
- Мерица
- Димензии: 295x120x162 mm (ДхШхВ)
- Тежина: 1,24 kg
- Должина на ел. кабел: 1.9 m

2 години гаранција