Iskra T-8809-A - Електричен бокал

Код на Производот: 7377

Достапност:Има на залиха

999 ден 999
Карактеристики: - Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz - Влезна моќност: 1850-2200W - Капацитет: 1,7l - Скриен грејач - Филтер за вода - Вклучување и исклучување - Двостран показател за ниво на вода - Троен безбедносен систем Гаранција: - 2 години