Iskra THT 8866 - Вертикален тостер

Код на Производот: 7008

Достапност:Има на залиха

899 ден 899
- Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz - Моќност: 600W-750W (макс) за два леба - 5 степени за регулација на печење - Отстранлива фиока за трошки - Лесно управување - Стоп копче - Простор за складирање на кабелот - Гумени стапала - Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V) - Нето тежина: 0,76 кг Гаранција: - 2 години