Iskra X-Cross BP27Li-20040 - Батерија

Код на Производот: 10380

Достапност:Има на залиха

3,999 ден 3,999

• Јачина : 20V
• Капацитет: 4.0 Ah
• 3 фазен дисплеј  за статус на полнење
• Компатибилен со сите алати од Iskra X-Cross серијата
• Батеријата е достапна одделно

• Пакување: блистер
• Димензии на блистерот (во mm): 141,5 (Д) x 136,5 (В)