Iskra X-Cross IX-AG07 - Батериска аголна брусилка

Код на Производот: 10359

Достапност:Има на залиха

3,799 ден 3,799

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Вртежи: 8.000 rpm во празен од
- Осовина: M14
- 2 дотатни положби за рачката
- Вклучен брусен камен
- Големина на диск: Ø 115 mm
- Димензии на пакување(во mm):275(Д) x 135(Ш) x 236(В)

2 години гаранција