Iskra X-Cross IX-FL07 - Батериска LED сијалица

Код на Производот: 10360

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Работни часови: 400 min
- Тип на сијалица: 3W LED
- Светлечки интензитет: 300 lm
- Прилагодлив агол: 0-135°
- Димензии на пакувањев (во mm): 75 (Д) x 48,5 (Ш) x 106 (В)

2 години гаранција