Iskra X-Cross IX-JS07 - Батериска убодна пила

Код на Производот: 10358

Достапност:Има на залиха

2,999 ден 2,999

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Подесувачки агол на сечење: од 0-45°
- Број на движења - празен од: 0-2700 min-1
- Должина на движењето - 19mm
- Ножеви за дрво и метал
- Дебелина на сечењето: дрво - 51mm, железо - 2mm
- Пулсирачки од: 4 степени
- Димензии (во mm) : 208 (Д) x 96 (Ш) x 191 (В)

2 години гаранција