Iskra X-Cross IX-TW07 - Батериска ударна дупчалка

Код на Производот: 10356

Достапност:Има на залиха

3,390 ден 3,390

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Брзина во мирување:0-2400/min
- Удари во минута: 0-3000 bpm
- Затегнување на главата: 1/4"
- Вртежен момен: 160 Nm
- LED светилка
- Гумена рачка
- Дисплеј за состојба на батеријата
- Ротација лево/десно
- Димензии на пакување(во mm): 208 (Д) x 96 (Ш) x 191(В)

2 години гаранција