Iskra Z1J-DD24-13B БОРМАШИНА Iskra

Код на Производот: iskrabormasina900w

Достапност:Има на залиха

2,499 ден 2,499
Напон: 220-240V; 50 Hz 
Моќност: 900W ( максимум) 
Брзина : 0-3000 вртежи во минута
Глава за стегање : 1,5-13mm
Променлива брзина
Две насоки на ротација
Дополнителна рачка
Мерач на длабочина
Дупчење во :
железо 13мм
бетон 16мм
дрво 25мм
Должина на кабелот за напојување : 1,8m
Димензии на пакување ( во мм) : 300 (L) x 75(W) x 250 (H) 
Нето тежина : 1,9 kg
Бруто тежина : 2kg
24 месеци гаранција