Iskra Z1JE-KK6-13 - Ударна дупчалка 710w

Код на Производот: 674

Достапност:Има на залиха

2,399 ден 2,399
Моќност: 710 W(максимум)
Вртежи: 0-3000 rpm
Променлив и подесив футер: од 1,5 до 13 mm
Вариабилна брзина и ротација во две насоки
Гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
Должина на кабелот: 1,8 m
Дупчење во:
железо: 13мм
бетон: 16mm
дрво: 25mm
Нето тежина: 2kg
Гаранција: - 2 години