-14%

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник - Црн

Код на Производот: chargeblack

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 1,290 ден 1,290

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- Батерија 10000mAH

- Батерија до 15 часа користење

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 8 бои

- Радио

- AUX слот